Čas na serveru 03:19:53

Josef Jíra
Bar La Tartine

Id: 366501

Bar La Tartine

  •  / Bar La Tartine / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, původní olištování

zobrazeno: 11239x

Vyvolávací cena:

285 000

Účastníci: 20

Příhozy: 69