Čas na serveru 06:52:46

Josef Jíra
Bouřlivé pobřeží, Balt

Id: 484201

Bouřlivé pobřeží, Balt

  •  / Bouřlivé pobřeží, Balt / Josef Jíra

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 59 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1745x

Vyvolávací cena:

70 000

Příhozy: 53