Čas na serveru 02:34:38

Josef Jíra
Boží muka, Beránek - konvolut dvou ks

Id: 449410

  •  / Boží muka, Beránek - konvolut dvou ks / Josef Jíra

Boží muka: kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 12 x 10,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno Beránek: kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 11 x 8,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4450x

Vyvolávací cena:

10 600