Čas na serveru 00:29:59

Josef Jíra
Camaret, Bretagne

Id: 493901

Camaret, Bretagne

  •  / Camaret, Bretagne / Josef Jíra

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 50,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

zobrazeno: 2800x

Vyvolávací cena:
9 500

130 000

Příhozy: 55