Čas na serveru 03:45:16

Josef Jíra
Krajina

Id: 444501

Krajina

  •  / Krajina / Josef Jíra
  •  / Krajina / Josef Jíra
  •  / Krajina / Josef Jíra

kombinovaná technika/olej/tempera/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 37,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2370x

Vyvolávací cena:

32 000