Čas na serveru 08:51:33

Josef Jíra
Královna

Id: 427603

Královna

  •  / Královna / Josef Jíra
  •  / Královna / Josef Jíra
  •  / Královna / Josef Jíra

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr listu 30 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na dvou místech papír potřísněn barvou (viz foto)

zobrazeno: 892x

Vyvolávací cena:

7 000