Čas na serveru 08:59:27

Josef Jíra
Maloskalský betlémek

Id: 453004

Maloskalský betlémek

  •  / Maloskalský betlémek / Josef Jíra

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 24 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2594x

Vyvolávací cena: