Čas na serveru 05:17:18

Josef Jíra
Můj betlémek III

Id: 465502

Můj betlémek III

  •  / Můj betlémek III / Josef Jíra

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 15,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 878x

Vyvolávací cena:

5 070