Čas na serveru 01:47:58

Josef Jíra
Náměstí sv. Marka

Id: 479606

Náměstí sv. Marka

  •  / Náměstí sv. Marka / Josef Jíra

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2392x

Vyvolávací cena:

115 000

Účastníci: 19