Čas na serveru 05:25:37

Josef Jíra
První bělásek

Id: 472401

První bělásek

  •  / První bělásek / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, v minulosti odborně restaurováno

zobrazeno: 6751x

Vyvolávací cena:
15 000

435 000

Příhozy: 128