Čas na serveru 06:02:04

Josef Jíra
Půlnoční mše

Id: 449407

Půlnoční mše

  •  / Půlnoční mše / Josef Jíra
  •  / Půlnoční mše / Josef Jíra
  •  / Půlnoční mše / Josef Jíra
  •  / Půlnoční mše / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 63 x 50 cm, značeno vpravo dole, autorsky olištováno

zobrazeno: 21834x

Vyvolávací cena:
12 000

435 000

Účastníci: 19

Příhozy: 78