Čas na serveru 21:10:25

Josef Jíra
Sametovka

Id: 478003

Sametovka

  •  / Sametovka / Josef Jíra
  •  / Sametovka / Josef Jíra
  •  / Sametovka / Josef Jíra

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně věnování autorovou ženou

zobrazeno: 971x

Vyvolávací cena: