Čas na serveru 07:28:09

Josef Jíra
Slavnost jezdců apokalypsy

Id: 434303

Slavnost jezdců apokalypsy

  •  / Slavnost jezdců apokalypsy / Josef Jíra

kolorovaná suchá jehla/běloba/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 16444x

Vyvolávací cena:

4 200