Čas na serveru 09:39:19

Josef Jíra
Večer na Štvanici

Id: 156202

Večer na Štvanici

  •  / Večer na Štvanici / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr malby 32,5 x 45 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, vloženo v paspartě, nerámováno

zobrazeno: 2428x

Vyvolávací cena:

36 315

Příhozy: 54