Čas na serveru 08:29:44

Josef Jíra
Záchytka Apolinář

Id: 431701

Záchytka Apolinář

  •  / Záchytka Apolinář / Josef Jíra

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 38 x 44 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3396x

Vyvolávací cena:

28 000

Účastníci: 19