Čas na serveru 04:29:37

Josef Jíra
Zamyšlená

Id: 414703

Zamyšlená

  •  / Zamyšlená / Josef Jíra
  •  / Zamyšlená / Josef Jíra
  •  / Zamyšlená / Josef Jíra
  •  / Zamyšlená / Josef Jíra

kombinovaná technika/papír fixovaný na plátně, rozměr 63 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, v pravé horní části poškozená malba (viz foto), rámováno

zobrazeno: 5459x

Vyvolávací cena:

44 000

Příhozy: 57