Čas na serveru 15:59:50

Josef (Joža) Koudelka
Šohaj s děvčetem

Id: 457302

Šohaj s děvčetem

  •  / Šohaj s děvčetem / Josef (Joža) Koudelka

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na levé straně drobné oděrky v malbě (viz foto)

zobrazeno: 1889x

Vyvolávací cena:

4 700