Čas na serveru 19:46:04

Josef Krejsa
Krajina u Husince

Id: 52

Krajina u Husince

  •  / Krajina u Husince / Josef Krejsa

rozměr plátna 69 x 96 cm, olej/plátno, signováno LD, původní stav, plátno na několika místech vytlačeno, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 3131x

Vyvolávací cena:
19 000

25 000