Čas na serveru 10:21:42

Josef Loukota
Baletka

Id: 428302

Baletka

  •  / Baletka / Josef Loukota
  •  / Baletka / Josef Loukota
  •  / Baletka / Josef Loukota

olej/plátno, rozměr 89 x 71 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, plátno na několika místech mírně zvlněné, znatelný otvor v plátně pod signaturou

zobrazeno: 2640x

Vyvolávací cena:
12 500

77 000

Příhozy: 69