Čas na serveru 13:29:00

Josef Loukota
Mondény

Id: 426803

Mondény

  •  / Mondény / Josef Loukota
  •  / Mondény / Josef Loukota
  •  / Mondény / Josef Loukota

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr cca 40 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 2181x

Vyvolávací cena:

71 000

Příhozy: 50