Čas na serveru 16:16:22

Josef Loukota
Při četbě

Id: 6002

Při četbě

  •  / Při četbě / Josef Loukota
  •  / Při četbě / Josef Loukota
  •  / Při četbě / Josef Loukota

tuž/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 16, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2095x

Vyvolávací cena:

1 600