Čas na serveru 17:15:52

Josef Procházka
Podzim v lese

Id: 472604

Podzim v lese

  •  / Podzim v lese / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 49 x 69 cm, značeno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 13870x

Vyvolávací cena:

54 000

Účastníci: 20

Příhozy: 58