Josef Procházka
Stromy v lukách
Id: 502201
olej/karton, rozměr ve výřezu 23,5 x 34 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5161x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč
2024,05-1,14,20,39,00
minimální příhoz 500 Kč