Čas na serveru 10:40:04

Josef Šíma
Kapky světla

Id: 116001

Kapky světla

  •  / Kapky světla / Josef  Šíma
  •  / Kapky světla / Josef  Šíma
  •  / Kapky světla / Josef  Šíma
  •  / Kapky světla / Josef  Šíma

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr listu 64,7 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1956, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience: velmi významná známá pražská sbírka

zobrazeno: 8229x

Vyvolávací cena:
80 000

280 000