Čas na serveru 15:23:14

Josef Šíma
Svěcení a znesvěcení lásky

Id: 476901

Svěcení a znesvěcení lásky

  •  / Svěcení a znesvěcení lásky / Josef  Šíma

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2833x

Vyvolávací cena:

12 499