Čas na serveru 08:13:39

Josef Šíma
Ulice v Paříži

Id: 466403

Ulice v Paříži

  •  / Ulice v Paříži / Josef  Šíma

lept/ruční papír, rozměr listu cca 60 x 47 cm, značeno vpravo dole v tisku, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3700x

Vyvolávací cena:

31 000