Čas na serveru 22:57:55

Josef Velčovský
Bretaň

Id: 296401

Bretaň

  •  / Bretaň / Josef Velčovský
  •  / Bretaň / Josef Velčovský
  •  / Bretaň / Josef Velčovský
  •  / Bretaň / Josef Velčovský

akryl/plátno, rozměr 92 x 110 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na autorském rámu

zobrazeno: 7997x

Vyvolávací cena:

70 000

Příhozy: 55