Čas na serveru 21:03:47

Josef Velčovský
Loďka na ponorné řece

Id: 503301

Loďka na ponorné řece

  •  / Loďka na ponorné řece / Josef Velčovský

akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2560x

Vyvolávací cena:

49 555

2024,05-1,13,20,55,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 54