Čas na serveru 21:01:42

Josef Velčovský
Ouverture

Id: 89001

Ouverture

  •  / Ouverture / Josef Velčovský

olej/překližka, rozměr 41 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 96, původní stav

zobrazeno: 3162x

Vyvolávací cena:

52 500

Příhozy: 66