Čas na serveru 05:05:14

Josef Ženíšek
Dívka se srpem

Id: 479605

Dívka se srpem

  •  / Dívka se srpem / Josef Ženíšek

olej/plátno, rozměr 52 x 36 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 478x

Vyvolávací cena:

17 500