Čas na serveru 22:05:21

Josef Ženíšek
Hostina

Id: 220701

Hostina

  •  / Hostina / Josef Ženíšek
  •  / Hostina / Josef Ženíšek
  •  / Hostina / Josef Ženíšek

olej/plátno, rozměr 16 x 42 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 1909x

Vyvolávací cena:

37 000