Čas na serveru 18:52:27

Jóža Nesázal
Portrét krojované dívky

Id: 79807

Portrét krojované dívky

  •  / Portrét krojované dívky / Jóža Nesázal

akvarel/papír, velikost listu 26 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1381x

Vyvolávací cena:
500

500

13.7.2017, 22:16:00

13.7.2017 21:41 500 Kč