Čas na serveru 21:02:00

Karel Balíček
V Kameničkách

Id: 95109

V Kameničkách

  •  / V Kameničkách / Karel Balíček

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 10159x

Vyvolávací cena:
800

1 700