Čas na serveru 12:53:50

Karel Černý
Žena a měsíc

Id: 491305

Žena a měsíc

  •  / Žena a měsíc / Karel Černý

litografie/papír, rozměr listu 35 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 377x

Vyvolávací cena:

6 000