Čas na serveru 15:16:40

Karel Hodr
Podzim na Kampě

Id: 76501

Podzim na Kampě

  •  / Podzim na Kampě / Karel Hodr

olej/plátno, rozměr 60 x 92 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

zobrazeno: 3532x

Vyvolávací cena:
6 000

51 500

Příhozy: 63