Čas na serveru 09:08:40

Karel Langer
Horská krajina

Id: 471501

Horská krajina

  •  / Horská krajina / Karel Langer

olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 719x

Vyvolávací cena:

11 000