Čas na serveru 10:30:36

Karel Langer
Letní den

Id: 355902

Letní den

  •  / Letní den / Karel Langer
  •  / Letní den / Karel Langer
  •  / Letní den / Karel Langer

olej/lepenka, rozměr viditelný 24 x 33,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1060x

Vyvolávací cena:
2 800

11 000