Čas na serveru 17:05:48

Karel Liebscher
Zámek Žleby

Id: 319902

Zámek Žleby

  •  / Zámek Žleby / Karel Liebscher

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 14 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1889x

Vyvolávací cena:
2 200

15 007

Příhozy: 53