Čas na serveru 12:15:44

Karel Rélink
Bosenská Srbka

Id: 1446

Bosenská Srbka

  •  / Bosenská Srbka / Karel Rélink

olej/plátno, rozměr plátna 95 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 1940, drobné oděrky na obrazu, rám značně poškozený, původní stav

zobrazeno: 2809x

Vyvolávací cena:
1 800