Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaKarel Sládek
Česká krajina
Id: 492701
olej/plátno, rozměr 82 x 98 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 658x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
2024,05-1,13,20,11,00
( 13.5.2024, 20:11:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |