Čas na serveru 19:26:50

Karel Sládek
Srbsko - Dušičky

Id: 494001

Srbsko - Dušičky

  •  / Srbsko - Dušičky / Karel Sládek

olej/plátno, rozměr 69 x 114 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, autorsky rámováno

zobrazeno: 1299x

Vyvolávací cena:

15 500