Čas na serveru 14:14:15

Karel Souček (Bor)
Na cestě

Id: 350301

Na cestě

  •  / Na cestě / Karel Souček (Bor)

olej/plátno, rozměr 88 x 110 cm, neznačeno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 951x

Vyvolávací cena:

14 611