Čas na serveru 13:59:41

Karel Souček (Bor)
Picadelly

Id: 332901

Picadelly

  •  / Picadelly / Karel Souček (Bor)

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 50 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem lehce znečištěno

zobrazeno: 2081x

Vyvolávací cena: