Čas na serveru 18:41:29

Karel Špillar
Při toaletě

Id: 1633

Při toaletě

  •  / Při toaletě / Karel Špillar

olej/plátno, rozměr plátna 36 x 28 cm, signováno vpravo nahoře, pozůstalostní razítka na zadní straně, obraz i rám v perfektním stavu

zobrazeno: 3134x

Vyvolávací cena:
16 000

23 000