Čas na serveru 19:29:28

Karel Špillar
Sedící dívka

Id: 11301

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / Karel Špillar

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 55 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1927, popis, paspartováno, zaskleno, původní Eckův rám, původní stav

zobrazeno: 2598x

Vyvolávací cena: