Čas na serveru 14:04:43

Karel Stehlík
Don Quijote

Id: 455404

Don Quijote

  •  / Don Quijote / Karel Stehlík

olej/překližka, rozměr 15 x 42 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 3135x

Vyvolávací cena:

7 500