Čas na serveru 17:46:35

Kristian Kodet
Dvojice

Id: 487301

Dvojice

  •  / Dvojice / Kristian Kodet
  •  / Dvojice / Kristian Kodet
  •  / Dvojice / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24 x 16 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 5669x

Vyvolávací cena:

28 000