Čas na serveru 18:20:37

Luděk Marold
V kavárně

Id: 232711

V kavárně

  •  / V kavárně / Luděk Marold
  •  / V kavárně / Luděk Marold
  •  / V kavárně / Luděk Marold

tuž/papír, rozměr výřezu 15,5 x 10 cm, značeno monogramem ve spodní části, značně poškozený rám, paspartováno, zaskleno,po

zobrazeno: 1388x

Vyvolávací cena:
3 800