Čas na serveru 14:27:55

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růží

Id: 384112

Dívka s růží

  •  / Dívka s růží / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6951x

Vyvolávací cena:

41 500

Účastníci: 18

Příhozy: 65