Čas na serveru 06:45:58

Marie Čermínová - Toyen
Dívka u křížku

Id: 487502

Dívka u křížku

  •  / Dívka u křížku / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4705x

Vyvolávací cena:

8 000